Tomografia elektrooporowa Bydgoszcz

Flagową usługą naszego przedsiębiorstwa jest poszukiwanie stref wodonośnych w płytkich i głębokich warstwach geologicznych. Właściciele działek na terenie Bydgoszczy mogą skorzystać w tym celu ze stale ulepszanej, nieinwazyjnej metody, jaką jest tomografia elektrooporowa. Pomiaru dokonają wykwalifikowani inżynierowie i specjaliści, którzy mają rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie badań geologicznych.

Tomografia elektrooporowa - Bydgoszcz

Szukanie wody to dość skomplikowany proces, dlatego wszystkim właścicielom działek w Bydgoszczy rekomendujemy skorzystanie z dobrodziejstwa tomografii elektrooporowej. Jest to metoda elektryczna, która pozwala dokładnie i wyjątkowo szczegółowo odwzorować rozkład oporności elektrycznej ośrodka, a tym samym rozpoznać warstwy geologiczne.

Podczas badania wykonamy niezbędne uziemienie oraz umieścimy wzdłuż linii pomiaru kilkadziesiąt lub kilkaset elektrod w równych odległościach. Z elektrod tych utworzymy cztery kombinacje, które zostaną poddane fizycznemu pomiarowi. Wówczas będziemy w stanie zebrać niezbędne dane, pozwalające oszacować miąższość warstwy wodonośnej, jej przebieg i zróżnicowanie litologiczne. Wiedza ta pozwoli nam wskazać miejsce do wiercenia studni, które będzie odpowiednie z punktu widzenia ekonomicznego.

Po co wykonywać badania metodą tomografii elektrooporowej?

Głównym celem tomografii elektrooporowej jest wskazanie najodpowiedniejszej lokalizacji do wiercenia studni na Twojej działce w Bydgoszczy. Dzięki temu staniesz się właścicielem wydajnej studni dostosowanej do panujących warunkach hydrogeologicznych. Z naszą pomocą oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał wykonywać kilku odwiertów i każdorazowo płacić za niezbędne roboty geologiczne. W trosce o Twój komfort i wysoki poziom zadowolenia udzielimy Ci pełnej gwarancji na wszystkie nasze działania i wynik badania. Jeśli okaże się, że odwiert nie będzie pozytywny, zwrócimy Ci pieniądze. Nic nie tracisz, możesz jedynie zyskać.

Postaw na GeoVolt!

Nasza firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, dzięki czemu wyposażyliśmy w wodę już tysiące klientów, którzy są w pełni zadowoleni z naszych usług. Wieloletnia obecność w branży pozwoliła nam zaopatrzyć się w specjalistyczne sprzęty i wysoce rozbudowaną flotę niezbędnych pojazdów. Ponadto na przestrzeni lat podjęliśmy też owocną współpracę z najlepszymi firmami wiertniczymi, jakie są obecne na rynku. Wszystkie usługi świadczymy na rzecz osób prywatnych oraz wszelkiego rodzaju instytucji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się wydajnym, w pełni ekonomicznym rozwiązaniem.

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

792 234 149

biuro@geovolt.pl

Sprawdź również:

GeoVolt zapraszamy do kontaktu