Tomografia elektrooporowa Opole

Flagową usługą naszej działalności jest poszukiwanie stref wodonośnych w płytkich i głębokich warstwach geologicznych. W tym celu wykorzystujemy metodę tomografii elektrooporowej, którą proponujemy naszym klientom z Opola i okolic. W zakresie badań geologicznych możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Podejmując współpracę z naszym przedsiębiorstwem, możesz mieć pewność, iż będziesz w pełni zadowolony, podobnie jak nasi dotychczasowi klienci.

Na czym polega tomografia elektrooporowa w Opolu?

Do poszukiwania wody w przypadku działek zlokalizowanych na terenie Opola i okolic, wykorzystujemy innowacyjną metodę elektryczną, a mianowicie tomografię elektrooporową. Rozwiązanie to niesie za sobą wiele korzyści, ponieważ pozwala nam zebrać szereg niezbędnych danych, kluczowych w procesie poszukiwania wody i właściwej lokalizacji dla studni.

Badanie polega na wykonaniu uziemienia wzdłuż odcinka pomiarowego. W równych odstępach umieszczamy elektrody, z których później tworzymy cztery elektrodowe kombinacje. Następnie w przypadku każdej z utworzonych grup wykonujemy szczegółowy pomiar. Wszystko to sprowadza się do celu głównego - odnalezienia właściwego miejsca do wiercenia studni, która będzie wydajna, a tym samym ekonomiczna.

Badania geologiczne z wykorzystaniem metody tomografii elektrooporowej - czy warto je wykonywać?

Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna - oczywiście, że tak! Tomografia elektrooporowa pozwoli bowiem wskazać właścicielom działek w Opolu odpowiednie miejsce do wykonania odwiertu. Badania pozwalają wybrać lokalizację, która zapewni największą wydajność studni. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Nie będziesz musiał wykonywać kilku odwiertów z nadzieją, że wybrane miejsce w końcu okaże się właściwe. Z naszą pomocą zyskasz bowiem sto procent pewności. Co więcej, nasze działania nie są obciążone żadnym ryzykiem. Wykonywane przez nas badania objęte są pełną gwarancją. Jeśli na etapie wiercenia pojawią się komplikacje - zwrócimy Ci pieniądze.

W naszej firmie zajmujemy się świadczeniem usług geofizycznych do celów inżynierii, geologii, geotechniki, archeologii, hydrogeologii i ochrony środowiska. Pomiaru dokonują doświadczeni pracownicy, zatrudnieni w strukturach naszego przedsiębiorstwa, którzy są wykwalifikowanymi inżynierami i specjalistami w zakresie badań geologicznych. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do wszelkiego rodzaju instytucji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z naszych usług.

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

792 234 149

biuro@geovolt.pl

Sprawdź również:

GeoVolt zapraszamy do kontaktu