Tomografia elektrooporowa Wrocław

Głównym filarem naszej działalności jest poszukiwanie stref wodonośnych w płytkich i głębokich warstwach geologicznych we Wrocławiu i innych polskich miastach, poprzez wykorzystanie tomografii elektrooporowej. Możesz skorzystać z naszych usług niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym. Nasze usługi świadczymy bowiem na rzecz osób prywatnych oraz różnego rodzaju instytucji. Wszelkie działania, jakie składają się na nasze usługi, realizowane są przez zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów, którzy mają rozległą wiedzę na temat badań geologicznych. Warto podkreślić w tym miejscu, iż geofizyką inżynierską zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu na przestrzeni całego okresu wykonywania pomiarów wyposażyliśmy w wodę tysiące klientów. Podejmując współpracę z naszą firmą, otrzymujesz więc pewność, iż zlecenie wykonamy starannie i skutecznie.

Tomografia elektrooporowa - Wrocław

Innowacyjna metoda elektryczna, którą wykorzystujemy do badań na terenie Wrocławia, to tomografia elektrooporowa. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy specjalistyczne pojazdy i zaawansowany technologicznie sprzęt oraz współpracujemy z cenionymi firmami wiertniczymi. Dzięki przeprowadzonym wówczas działaniom jesteśmy w stanie szczegółowo odwzorować rozkład oporności elektrycznej ośrodka.

Pomiaru dokonujemy poprzez wykonanie uziemienia wzdłuż odcinka pomiarowego i umieszczenie w równych odległościach elektrod tworzących cztery kombinacje. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oszacować i rozpoznać poszczególne warstwy geologiczne. Wówczas możemy wydać opinię wieńczącą proces poszukiwania strefy wodonośnej. Na podstawie zebranych danych wybieramy odpowiednie miejsce do wywiercenia studni.

Jaki jest cel wykonywania badania metodą tomografii elektrooporowej?

Głównym celem tomografii elektrooporowej jest wskazanie właścicielom działek zlokalizowanych na terenie Wrocławia odpowiedniego miejsca do wiercenia studni. Oprócz tego nasze działania pozwolą Ci także zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Znając odpowiednią lokalizację, nie będziesz musiał bowiem wykonywać kilku odwiertów i ponosić wysokich kosztów związanych z wysoce zaawansowanymi robotami geologicznymi. Warto podkreślić również, iż decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie ponosisz absolutnie żadnego ryzyka, które pozostaje wyłącznie po naszej stronie. Zależy nam na tym, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Dbając o Twój komfort, otrzymasz więc od nas pełną gwarancję na efekt przeprowadzonych przez nas badań. W przypadku negatywnego odwiertu natychmiast oddamy Ci pieniądze. 

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

792 234 149

biuro@geovolt.pl

Sprawdź również:

GeoVolt zapraszamy do kontaktu