Tomografia elektrooporowa Białystok

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się poszukiwaniem stref wodonośnych w płytkich i głębokich warstwach geologicznych w Białymstoku, z wykorzystaniem tomografii elektrooporowej. Z uwagi na fakt, iż wszystkie nasze usługi skierowane są do osób prywatnych oraz różnego rodzaju instytucji, możesz skorzystać z naszej oferty niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym.

Tomografia elektrooporowa - Białystok

W przypadku działek zlokalizowanych na terenie Białegostoku rekomendujemy skorzystanie z tomografii elektrooporowej, w celu znalezienia odpowiedniego miejsca na wiercenie studni. Podczas badania wykonamy uziemienie, a wzdłuż linii pomiaru umieścimy kilkadziesiąt lub kilkaset elektrod. Fizyczny pomiar dotyczył będzie czterech kombinacji elektrodowych, które zostaną utworzone z poszczególnych elektrod. Wszystkie przeprowadzone przez nas działania pozwolą nam szczegółowo odwzorować rozkład oporności elektrycznej ośrodka, rozpoznać poszczególne warstwy geologiczne oraz zaopiniować miąższość warstwy wodonośnej, jej przebieg i zróżnicowanie litologiczne. Po zebraniu wszelkich niezbędnych danych będziemy w stanie wskazać odpowiednią lokalizację do wykonania odwiertu.

Dlaczego warto wykonywać badania metodą tomografii elektrooporowej?

Warto skorzystać z tomografii elektrooporowej, ponieważ jako mieszkaniec/właściciel działki w Białymstoku będziesz w stanie zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Badania geologiczne przeprowadzone przez naszą firmę wyeliminują bowiem konieczność wykonywania kilku odwiertów i ponoszenia wysokich kosztów związanych z niezbędnymi robotami geologicznymi. Pamiętaj też, że współpracując z naszą firmą, nie ponosisz absolutnie żadnego ryzyka. Otrzymasz od nas bowiem pełną gwarancję na przeprowadzone przez nas działania. Jeśli okaże się, że odwiert nie będzie pozytywny, zwrócimy Ci pieniądze. Zależy nam bowiem na Twoim zadowoleniu i komforcie.

Przez cały okres prowadzenia naszej działalności wyposażyliśmy w wodę tysiące klientów, którzy pozostawiają na nasz temat wyłącznie pozytywne opinie. Na wysoką jakość naszych usług wpływa przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów posiadających rozległą wiedzę w zakresie badań geologicznych, rozbudowana flota specjalistycznych pojazdów, maszyn i sprzętów oraz współpraca z najlepszymi firmami wiertniczymi, jakie obecnie funkcjonują na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Skorzystaj z naszych usług i stań się właścicielem wydajnej, ekonomicznej studni.

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

792 234 149

biuro@geovolt.pl

Sprawdź również:

GeoVolt zapraszamy do kontaktu