Tomografia elektrooporowa Katowice

Zajmujemy się przeprowadzaniem badań geofizycznych z użyciem specjalnych metod, pozwalających sprawnie wykonać zadania. Nasze usługi są całkowicie nieinwazyjne i przydadzą Ci się do celów archeologii, geologii, inżynierii, hydrogeologii, budownictwa, jak i ochrony środowiska. Doświadczeni specjaliści dbają o dostarczenie informacji, jakie pochodzą z metod geofizycznych. Rozwiązania te pozwalają zaoszczędzić czas i znacząco zmniejszyć koszty, jednocześnie zwiększając Twoje bezpieczeństwo.

Tomografia elektrooporowa Katowice

Swoje działania kierujemy na obszar całego kraju, wykonując pracę także w Katowicach. Tomografię elektrooporową wykonujemy stosując nieinwazyjne metody geofizyczne, jakie pozwalają szybko i efektownie zebrać dane dla celów kontrolnych i projektowych, jednocześnie nie niszcząc podłoża. Dzięki nam możesz uzyskać potrzebne informacje o danej strukturze, charakterze i parametrach gruntu, jak i ocenić zmiany zachodzące w ośrodku na przestrzeni lat.

Co ciekawe, z naszą pomocą unikniesz prowadzenia kosztownych i czasochłonnych robót geologicznych z koniecznością wielokrotnego badania danego terenu. Tomografia elektrooporowa Katowice już od wielu lat zajmuje się prowadzeniem nieniszczących badań geofizycznych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, podchodząc do każdego zamówienia w sposób indywidualny.

Czym jest tomografia elektrooporowa?

Tomografia elektrooporowa w Katowicach jest najdokładniejszą z metod elektrooporowych. Bazuje na połączeniu mechanizmów profilowań elektrooporowych (czyli wykonanie pomiarów wzdłuż profilu pomiarowego), jak i sondowań geoelektrycznych, które odnoszą się do wzrostu zasięgu głębokościowego. Co ciekawe, działanie tej metody jest związane z pomiarem zróżnicowania właściwości elektrycznych ośrodka. To z kolei wiąże się z niejednorodnością ośrodka skalnego. Dane uzyskujemy za pomocą emisji prądu stałego w głąb ziemi, korzystając z elektrod prądowych i pomiarów różnicy potencjałów, jakich dokonują elektrody pomiarowe.

Usługi na najwyższym poziomie

Nasza firma ma wiele zalet, które są związane z wieloletnim doświadczeniem i współpracą z największymi firmami w Polsce. Wykonaliśmy już ponad kilka tysięcy zleceń, przy czym do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, spełniając wymogi klienta. Stając się jednym z nich, zyskujesz pewność profesjonalnego podejścia i rzetelności. W pracy kierujemy się pasją i zaangażowaniem, dlatego zyskaliśmy uznanie na rynku. Gromadzimy potrzebną dokumentację w sposób dokładny i z należytą starannością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dobrania jej do swoich oczekiwań.

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

792 234 149

biuro@geovolt.pl

Sprawdź również:

GeoVolt zapraszamy do kontaktu