Tomografia elektrooporowa Łódź

Nasza firma specjalizuje się w poszukiwaniu stref wodonośnych w płytkich i głębokich warstwach geologicznych. W naszej pracy wykorzystujemy metodę tomografii elektrooporowej, która pozwala pomóc właścicielom działek na terenie Łodzi i okolic. Wszystkie działania wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów i pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej skomplikowane zlecenia.

Tomografia elektrooporowa - Łódź

W przypadku działek zlokalizowanych na terenie Łodzi i okolic poszukujemy wody, wykorzystując metodę tomografii elektrooporowej. Jest to wysoce zaawansowana technologicznie metoda elektryczna, która pozwala odwzorować rozkład oporności elektrycznej ośrodka oraz rozpoznać warstwy geologiczne.

Do przeprowadzenia tego badania potrzebne jest wykonanie uziemienia i umieszczenie kilkudziesięciu lub nawet kilkuset elektrod w równych odległościach wzdłuż linii pomiaru. Fizyczny pomiar dotyczy czterech elektrodowych kombinacji, utworzonych z poszczególnych elektrod. Na podstawie tomografii elektrooporowej jesteśmy w stanie oszacować miąższość warstwy wodonośnej, jej przebieg i zróżnicowanie litologiczne, a to w konsekwencji pozwala nam wskazać odpowiednią lokalizację do wiercenia studni.

Po co wykonywać badania metodą tomografii elektrooporowej?

Celem tomografii elektrooporowej jest wskazanie odpowiedniego miejsca do wiercenia studni na działce zlokalizowanej na terenie Łodzi i innych miejsc w Polsce. Jest to istotne zwłaszcza z punktu widzenia ekonomicznego. Przeprowadzane przez nas badania pozwalają bowiem wykonać wydajną studnię w odpowiednich warunkach hydrogeologicznych oraz wyeliminować ryzyko konieczności wykonywania kilku odwiertów i ponoszenia wysokich kosztów związanych z robotami geologicznymi. Na wykonywane przez nas działania otrzymasz pełną gwarancję. Jeśli odwiert będzie negatywny - zwrócimy Ci pieniądze.

Usługi geofizyczne w Łodzi

Współpracujemy z najlepszymi firmami wiertniczymi, które również pozytywnie wpływają na jakość świadczonych przez nas usług. Pomiarów dokonują nasi pracownicy, którzy są wykwalifikowanymi inżynierami i specjalistami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie badań geologicznych. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż nasza firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam wyposażyć w wodę tysiące zadowolonych klientów. Swoje usługi wykonujemy na rzecz osób prywatnych oraz różnego rodzaju instytucji. Możesz się więc do nas zgłosić, niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym. Pamiętaj, współpraca z nami to zawsze gwarancja wysokiej jakości, skuteczności i wysokiego poziomu zadowolenia.

Senatorska 53h/2
35-317 Rzeszów

792 234 149

biuro@geovolt.pl

Sprawdź również:

GeoVolt zapraszamy do kontaktu